img

Plusy i minusy iPhone

Chcesz kupić nowy telefon i marzy Ci się iPhone? A może nie możesz się na nic zdecydować bez wyraźnej preferencji? Chcemy pomóc Ci w dokonaniu wyboru dlatego poniżej znajdziesz wady i zalety kontrowersyjnego iPhone. 

Plusy iPhone 

Po pierwsze jest bardzo czytelny i przejrzysty system operacyjny iOS. Nie ma tu mowy o tym, o skomplikowanych opcjach, wszystko jest proste w obsłudze. Najnowsze modele nie są już wyposażone w przycisk "home", nie zmienia to jednak faktu, że telefon ten jest bardzo przejrzysty. Dodatkowo system ten jest bardzo szybki i praktycznie się nie zawiesza. 

Drugim plusem tego telefonu jest jego wygląd zewnętrzny. Nie da się go porównać z niczym innym. Trzymając go w ręku czujemy, że jest to telefon klasy premium. Jest to najnowocześniejszy design, który często wyznacza trendy. 

Kolejnym plusem tego produktu jest duża biblioteka aplikacji, które możemy zainstalować na telefonie. Są to aplikacje płatne oraz bezpłatne. Dzięki nim możemy z naszego telefonu zrobić narzędzie do pracy, oglądania filmów czy grania. 

Kolejnym z wielu plusów iPhonów jest ich aparat i możliwość edycji zdjęć, a także zdjęcia LIVE. Wystarczy, że przytrzymasz dłużej zdjęcie kciukiem i już widzisz kilku sekundowy film z robienia zdjęcia. 

Ostatnią zaletą w tym zestawieniu jest zmniejszone ryzyko ataku hakerów. System iOS jest tak dobrze zabezpieczony, że właściwie nie potrzebuje żadnych programów antywirusowych. Dotyczy to także komputerów i tabletów tej marki. 

Minusy iPhone 

Podstawową wadą tego telefonu jest to, że nie możemy dokupić sobie do niego pamięci. Co za tym idzie, już przy zakupie musimy się zdecydować ile pamięci będzie nam potrzebne. Jeśli robisz dużo zdjęć na pewno będzie to większa ilość pamięci, tak samo w przypadku gdy lubisz mieć dużo aplikacji lub grasz w gry na telefonie. Jeśli za to nie robisz, aż tak dużo zdjęć lub będziesz je zgrywać na komputer, a aplikacje nie są Ci tak bardzo potrzebne możesz wybrać mniejszą ilość pamięci. 

Drugą wadą iPhonów jest cena. Nie każdego na niego stać. 

 

 

Mariusz Stańczyk

Redakcja namierzkomorke.pl

Zobacz również