img

Polskie królowe show-biznesu. Słyszeliście już najnowsze plotki i doniesienia?

W internecie znajdziemy niemal wszystko. Spore zainteresowanie budzą plotki, skandale i informacje z prywatnego życia osób z tak zwanego świecznika. Ludzie uwielbiają je czytać - gwiazdy wówczas wydają się bliższe i ulepione z tej samej gliny. Emocje sięgają zenitu zwłaszcza gdy zaczynamy fascynować się celebrytami - dobrym tego przykładem są kobiety w polskim show-biznesie, które budzą emocje nie tylko wśród męskiej części widzów i odbiorców.

Skandale i uroda

Show-biznes kobietami stoi - nie jest to tajemnicą dla nikogo, kto jakiś czas interesuje się branżą. Także wśród miłośników plotek, portali poświęconym gwiazdom i skandali przeważa płeć piękna. Wśród polskich celebrytek i modelek nie brakuje prawdziwych piękności. Kobiece piękno reprezentuje chociażby Natalia Siwiec, która jest rozpoznawalną polską modelką, która swoją popularność zawdzięcza licznym konkursom piękności i Mistrzostwom Europy w piłce nożnej, które rozgrywane były w naszym kraju w roku 2012. 

Wśród polskich celebrytek, modelek i artystek dochodzi czasem do starć. Tak było w przypadku krytyki, która spadła na Blankę Lipińską ze strony Violi Kołakowskiej. Modelka zarzuciła pisarce propagowanie kultury "niskiej". Odnosi się to niemal z pewnością do książek Lipińskiej, których ekranizacja niedługo trafić ma do kina. Książki Blanki Lipińskiej są nazywane polskimi "50 twarzami Greya". Zdania na temat jej twórczości są mocno podzielone - jedni ją kochają, inni zarzucają nijakość. Z pewnością wielu z Was także ma wyrobione zdanie na jej temat. W polskim show-biznesie potrafi zawrzeć! Ale czy nie to najbardziej kochają jego fani?

Mariusz Stańczyk

Redakcja namierzkomorke.pl

Zobacz również