img

Przyjaciółki online

O serialu "Przyjaciółki" słyszał już chyba każdy, kto choć trochę interesuje się polskimi produkcjami. Ten serial obyczajowy emitowany na Polsacie zyskał popularność już kilka lat temu, a wierni fani czekają na coraz to nowsze odcinki i dalszy rozwój wątków ulubionych bohaterów!

Głównymi bohaterkami są tytułowe przyjaciółki. Cztery kobiety w średnim wieku, które zmagają się z różnymi problemami. Zazwyczaj są to rozterki sercowe i problemy natury uczuciowej. Jedno pozostaje jednak niezmienne. Przyjaciółki wspierają się na każdym kroku i razem przezwyciężają wszelkie niedogodności losu. Serial ukazuje, jak silna potrafi być kobieca więź, a przyjaźń faktycznie może przetrwać wszystko i być bezwarunkowa. 

Z całą pewnością jest to doskonała produkcja na długie, zimowe wieczory. Więcej informacji o tym serialu można znaleźć na https://pinbook.pl/kino/polskie/przyjaciolki-online . Wystarczy obejrzeć przynajmniej jeden odcinek, aby wciągnąć się bez reszty w zakręcone perypetie czterech kobiet po trzydziestce. 

Mariusz Stańczyk

Redakcja namierzkomorke.pl

Zobacz również